Керування журналами в Lizmap
Принцип і опис
Починаючи з версії 2.8, ви можете налаштувати Lizmap Web Client так, щоб певні дії користувача зберігалися в базі даних SQLite:
Користувацький логін
Відображення карти Lizmap
Друк карти
Відображення спливаючого вікна
Використання інструменту редагування
Для кожної з цих дій можна вибрати:
записувати новий рядок у журнали, що містять різну інформацію: користувача, дату та час, дію, репозиторій Lizmap, проект QGIS, IP-адресу
щоб збільшити лічильник для цієї дії, репозиторій Lizmap і проект QGIS.
Налаштувати журнали
Наразі неможливо змінити конфігурацію журналів в інтерфейсі адміністрування. Необхідно вручну відредагувати файл конфігурації lizmap/var/config/lizmapLogConfig.ini.php. Цей файл у форматі ini і містить багато розділів для збереження. Для кожної дії ви можете активувати за допомогою увімкнено або вимкнути за допомогою вимкнення запис журналу.
Наприклад, у наступному розділі показано, що адміністратор вирішив записувати кількість у журналах кожного разу, коли користувач підключається. Але він не хоче зберігати деталі для кожного підключення.
[item:login]
label="User logs in"
logCounter=on
logDetail=off
logIp=off
Переглянути журнали
Щоб переглянути журнали, просто підключіться до інтерфейсу адміністрування Lizmap як адміністратор. Потім до журналів можна отримати доступ через меню Журнали Lizmap. На цій сторінці показано загальну статистику для 2 таблиць журналів: Кількість журналів та Деталі журналу. Для кожного можна:
Перегляд таблиць, що містять вихідні дані
Повністю порожні журнали: повністю скинути!
Файл зберігання журналів
База даних журналів розташована тут по відношенню до каталогу встановлення: lizmap/var/logs.db. Наприклад:
# ifLizmap Web Client is installed here : /var/www/lizmap-web-client-2.8.1/, the file is:
/var/www/lizmap-web-client-2.8.1/lizmap/var/logs.db
До цієї бази даних можна отримати доступ за допомогою інструмента для читання бази даних Sqlite, наприклад SQLite Browser або доповнення Firefox SQlite Manager. Якщо ви знаєте SQL, ви можете робити запити для вилучення інформації з докладних журналів.